At bagon.to you can Buy webshells, phpmailer, Combo list
Palarnie wewnętrzne, Kabiny dla palących - Smoke center

O firmie

Oferujemy naszym klientom profesjonalne palarnie 
oraz produkty do eliminacji dymu tytoniowego.

SmokeCenter.pl juz od ponad 10 lat proponuje Państwu nowoczesne rozwiązanie problemu eliminacji dymu tytoniowego. Oferowane przez nas systemy wentylacyjne do palarni zapewniają wysoce efektywną filtrację powietrza, dzięki czemu możliwe jest utworzenie wydzielonych miejsc dla palących, zgodnych z wymogami polskiego prawa oraz aranżując pomieszczenie pod własne potrzeby.

Kabiny dla osób palących oferowane przez SmokeCenter.pl wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania i zaawansowaną technologią produkcji, a przy tym są to urządzenia niezwykle wygodne i tanie w eksploatacji. Z powodzeniem znajdują zastosowanie w takich miejscach jak biura, urzędy, galerie handlowe, obiekty gastronomiczne, kluby, hotele, hale targowe, centra konferencyjne oraz w wielu innych miejscach, gdzie obowiązuje zakaz palenia a jednocześnie dozwolone jest tworzenie wyznaczonych miejsc dla osób palących. Jesteśmy przekonani, że są również idealną propozycją dla Państwa, a ich wybór zostanie doceniony przez wszystkie osoby korzystające z pomieszczeń wyposażonych w nasze rozwiązania, zarówno te palące, jak i niepalące.

Dzięki zainstalowaniu naszych kabin osoby palące nie będą się czuły dyskryminowane, a jednocześnie niepalący pracownicy i nie będą w najmniejszym stopniu narażeni na bierne palenie czy nieprzyjemny zapach dymu tytoniowego. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie zapewni Państwu uznanie i zadowolenie zwłaszcza tych osób, którzy cenią sobie komfort i brak konieczności rezygnowania ze swoich przyzwyczajeń.