0,00  zł

Koszyk jest pusty

System przenośny high-performance 800 auto

System przenośny high-performance 800 auto

Najmocniejszerozwiązanie wyróznia się wyjątkowo duża wydajnością sięgającą aż 830m³ na godzinę. Dzięki tak dużej wydajności jedno urządzenie może wspomagać lub całkowicie zastępować wentylację w palarniach do 20m². Urządzenie posiada ręczne nastawienie 3 stałychprędkości oraz program auto który dzięki wbudowanym czujnikom zanieczyszczenia powietrza kurzu i zapachu automatycznie dobiera prędkość oczyszczania.

System przenośny average-performance 400 auto

System przenośny average-performance 400 auto

Mniejszy a zarazem tańszy w eksploatacji system Average-preformance 400 oczyzscza do 475m³ na godzinę. Dzięki takiej wydajności urządzenie nadaje się do wspomiagania już istniejących palarni, mieszkań oraz prywatnych biur. Urządzenie posiada ręczne nastawienie 3 stałychprędkości oraz program auto który dzięki wbudowanym czujnikom zanieczyszczenia powietrza kurzu i zapachu automatycznie dobiera prędkość oczyszczania.

Obudowy i wieszkaki do urządzeń

Obudowy i wieszkaki do urządzeń

Do wszystkich naszych systemów przenośnych możemy wykonać skrzynki zabezpieczające przed uszkodzeniem lub proste wieszaki na ścianę. Dodatkowe obudowy nie zmniejszają wydajności urządzania a zamontowania pochłaniaczy na wyższej wysokości przyśpiesza proces oczyszczania powietrza z dymu.